Płyn pod prysznic z oliwy z oliwek Classico, 250ml

  • Producent: ExtraVergine Saponi Naturali, Sycylia Włochy
  • Dostępność: Jest
    KOSZT DOSTAWY:
    POLSKA – GRATIS od 200zł
    WARSZAWA i OKOLICE – GRATIS od 100zł
47,50 zł
cena produktu z VAT
szt.

Wykonane wyłącznie z ekologicznej oliwy z oliwek z pierwszego tłoczenia, bez użycia innych mieszanek olejów lub syntetycznych środków powierzchniowo czynnych, konserwantów lub barwników, które mogą powodować wysuszanie i odwodnienie skóry. Dzięki miękkiej naturalnej piance jest idealnym produktem pod prysznic, ponieważ pozostawia skórę miękką, idealnie czystą i przyjemnie nawilżoną.

Do produkcji płynu uzyto wyłącznie organicznej oliwy z oliwek z pierwszego tłoczenia, ponieważ jest to jedyna, której skład jest odpowiedni dla sebum ludzkiej skóry, a także zawiera składniki odżywcze i przeciwutleniacze, substancje niezmydlające się oliwy z oliwek, cenne substancje, takie jak skwalen czy fitosterole (których obecność w oliwie z oliwek jest większa niż w innych olejach roślinnych), które pełnią funkcję zmiękczającą i ochronną dla skóry, pomagając w utrzymaniu prawidłowego nawilżenia i elastyczności, zapobiegając starzeniu.

Podobnie jak oliwa z oliwek w temperaturze poniżej 15°C produkt ma tendencję do żelatynizowania i krzepnięcia. Nie wpływa to absolutnie na jego jakość i wystarczy trzymać go blisko źródła ciepła, aby powrócił do stanu wyjściowego.

Sposób użycia:
Nałożyć pożądaną ilość na ciało lub twarz, delikatnie masując. Następnie umyj letnią wodą.
▪ Bez Sodu Laureth Sulfate
▪ Bez parabenów
▪ Bez dodatków formaldehydu
▪ Bez amin i pochodnych aminowych
▪ Bez PEG, PPG i olejów mineralnych
▪ Bez silikonów
▪ Bez zapachu
SKŁADNIKI
Skład INCI: aqua, sodium olivate, colophonium.