Prawo do odstąpienia od umowy

Aby skorzystać z prawa do odstąpienia od umowy, wystarczy wypełnić poniższy dokument i wydrukować go i przesłać na adres sklepu LUB wysłac mailem.


FORMULARZ ODSTĄPIENIA

=================================================

DANE KLIENTA:
IMIĘ:
NAZWISKO:
ADRES:
KOD:
MIASTO:
ADRES E-MAIL:
TELEFON:

DANE SPRZEDAWCY: 

ADRES WWW:www.posmakujsycylii.pl
NAZWA FIRMY:MCN Project Sp. z o.o.
ADRES:ul.Sarmacka 16 lok. 142
02-797 Warszawa
NIP 951-238-00-51
E-MAIL: zamowienia@posmakujsycylii.pl

ZAMÓWIENIE ID:


DATA ZAWARCIA UMOWY/ODEBRANIA TOWARU:

Jeżeli odstępujesz od umowy sprzedaży towaru - podaj datę odebrania paczki.

FORMA ZWROTU PŁATNOŚCI:


Korzystając z prawa do odstąpienia od umowy na podstawie art. 27 ustawy z dnia 30 maja 2014 roku o prawach konsumenta (Dz. U. z dnia 24 czerwca 2014 r.) , niniejszym informuję o moim odstąpieniu od umowy sprzedaży w zakresie następujących rzeczy:

DANE TOWARU:

NAZWA TOWARU:


ILOŚĆ:

 
FORMULARZ ODSTĄPIENIA / KONIEC
=================================================

Jeżeli dokonałeś zakupu w sklepie internetowym i chcesz oddać zakupiony Towar możesz to zrobić jeżeli od odbioru paczki nie minęło 14 dni kalendarzowych. Uprawnienie to nie przysługuje jednak w przypadku rzeczy ulegających szybkiemu zepsuciu lub mających krótki termin przydatności do spożycia, a także w przypadku produktów dostarczanych w zapieczętowanym opakowaniu, którego po otwarciu opakowania nie można zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych.

Wystarczy, że przed upływem wspomnianych 14 dni wyślesz pismo na adres Sklepu Internetowego.

Prawo do odstąpienia od umowy zawartej poza lokalem przedsiębiorstwa sprzedającego lub usługodawcy albo umowy zawartej na odległość bez podania przyczyny w ciągu 14 dni nie dotyczy nabywców towarów lub usług, którzy są przedsiębiorcami.

Jeżeli dochowasz terminu 14 dni wówczas w ciągu kolejnych 14 dni kalendarzowych musisz na własny koszt wysłać/dostarczyć zwracany towar.Sprzedawca może wstrzymać się ze zwrotem płatności do momentu otrzymania towaru.

Pamiętaj, że ponosisz odpowiedzialność za zmniejszenie wartości towaru będącej wynikiem korzystania z towaru w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania.Odbiór Paczki
Przed przyjęciem paczki mogą Państwo sprawdzić z zewnątrz, czy nie jest ona w jakiś sposób uszkodzona. Jeżeli stwierdzą Państwo zewnętrzne oznaki uszkodzenia paczki lub jej otwarcia nie muszą jej Państwo przyjmować od dostawcy. Jako powód odmowy przyjęcia paczki należy podać informację, że widoczne są zewnętrzne uszkodzenia paczki.

Po przyjęciu paczki mogą Państwo w obecności dostawcy otworzyć paczkę i jeżeli coś się nie zgadza lub towar jest uszkodzony można zażądać od dostawcy spisania protokołu reklamacji. Dostawca powinien posiadać wzór formularza reklamacji przy sobie.
Zwrot towaru