ECOLIVE_Płyn do prania z mydła z oliwy z oliwek,2l

  • Producent: ExtraVergine Saponi Naturali, Sycylia Włochy
  • Dostępność: Jest
    KOSZT DOSTAWY:
    POLSKA – GRATIS od 200zł
    WARSZAWA i OKOLICE – GRATIS od 100zł
56,50 zł
cena produktu z VAT
szt.

Płyn do prania ECOLIVE® pochodzi z mydła z oliwy z oliwek, produkowanego techniką „na zimno”, techniką, która przenosi na mydło oczyszczające i odżywcze właściwości oliwy z oliwek. Jest zatem delikatny dla skóry i całkowicie biodegradowalny, ponieważ wytwarzany jest z substancji pozyskiwanych wyłącznie z surowców pochodzenia roślinnego.

NIE ZAWIERA
Zagęszczaczy, rozjaśniaczy optycznych, barwników, alkoholu, surowców pochodzenia zwierzęcego. Produkt łatwo, szybko i całkowicie ulega biodegradacji lub fotodegradacji.

INSTRUKCJA OBSŁUGI (do prania ręcznego lub w pralce)
Wlej dawkę bezpośrednio do odpowiedniej tacki. Wskazane jest wykonanie pierwszych prób prania ze zmniejszoną dawką detergentu, a następnie stopniowe zwiększanie, aż do znalezienia odpowiedniej ilości. W przypadku uporczywych zabrudzeń nanieść niewielką ilość produktu bezpośrednio na plamę.

INFORMACJE DOTYCZĄCE PRZECHOWYWANIA
W temperaturze poniżej 15°C produkt zachowuje się jak oliwa z oliwek, czyli ma tendencję do żelatynizowania i krzepnięcia. Nie ma to absolutnie żadnego wpływu na jakość i wystarczy krótkotrwale trzymać go w pobliżu źródła ciepła, aby powrócił do stanu wyjściowego.
WSTRZĄSNĄĆ PRZED UŻYCIEM.