Płyn pod prysznic z oliwy z oliwek z olejkiem z drzewa herbacianego, 250mll

  • Producent: ExtraVergine Saponi Naturali, Sycylia Włochy
  • Dostępność: Brak
    KOSZT DOSTAWY:
    POLSKA – GRATIS od 200zł
    WARSZAWA i OKOLICE – GRATIS od 100zł
46,50 zł
cena produktu z VAT

Naturalny żel pod prysznic z olejkiem z drzewa herbacianego jest wytwarzany wyłącznie z oliwy z oliwek z pierwszego tłoczenia i wzbogacony olejkiem eterycznym z drzewa herbacianego, który ma skuteczne działanie przeciwbakteryjne i przeciwgrzybicze.

Doskonały dla osób korzystających z basenów czy siłowni.
Delikatny i nawilżający, idealnie nadaje się do usuwania chloru ze skóry, odżywia ją również poprzez wspomaganie odbudowy bariery hydrolipidowej oraz stymulację produkcji kolagenu i elastyny. Olejek z drzewa herbacianego pomaga skutecznie chronić skórę przed czynnikami zakaźnymi i zapobiega infekcjom drożdżakowym.

Dzięki swojej funkcji przeciwgrzybiczej jest odpowiedni dla osób z nawracającymi grzybiczymi problemami skórnymi, pomagając zapobiegać i rozwiązywać ten problem. Doskonały środek czyszczący, odświeżający i kojący nawet w przypadku półpaśca (ognisko św. Antoniego).

Skutecznie dezynfekujący, odpowiedni dla osób, które na co dzień mają bliski kontakt ze zwierzętami domowymi i hodowlanymi. Nawilżająca, zmiękczająca i odżywcza formuła sprawia, że nadaje się do wielokrotnego stosowania na twarz, dłonie i ciało, nie wysuszając ani nie uszkadzając skóry.

SPOSÓB UŻYCIA:
Nałożyć pożądaną ilość na ciało lub twarz, delikatnie masując. Następnie umyj letnią wodą.


Naturalny żel pod prysznic z olejkiem z drzewa herbacianego jest wytwarzany wyłącznie z oliwy z oliwek z pierwszego tłoczenia, bez użycia mieszanek oleju kokosowego lub palmowego. Rezultatem jest 100% naturalny środek powierzchniowo czynny oliwy z oliwek.

Jak oliwa z oliwek w temperaturze poniżej 15°C produkt ma tendencję do żelatynizowania i krzepnięcia. Nie wpływa to absolutnie na jego jakość i wystarczy trzymać go blisko źródła ciepła, aby powrócił do stanu wyjściowego.
▪ Bez Sodu Laureth Sulfate
▪ Bez parabenów
▪ Bez dodatków formaldehydu
▪ Bez amin i pochodnych aminowych
▪ Bez PEG, PPG i olejów mineralnych
▪ Bez silikonów
▪ Bez zapachu
AKTYWNE ZASADY
właściwości oliwy z oliwek, olejku eterycznego Melaleuca Alternifolia (drzewa herbacianego)

SKŁADNIKI
AQUA, OLIWKA SODU, KOLOFON, OLEJ MELALEUCA ALTERNIFOLIA, LIMONEN, KWAS CYTRYNOWY.